Аквапарк

  • Индивидуальные средства защиты
  • Рынка недвижимости
  • Вайфай
  • Казак
  • Как автомобиль
  • Новости
  • Статьи

    Федеральний закон від 01.12.2014 N 384-ФЗ "Про федеральному бюджеті на 2015 рік і на плановий період 2016 і 2017 років"

    Федеральний закон від 01.12.2014 N 384-ФЗ "Про федеральному бюджеті на 2015 рік і на плановий період 2016 і 2017 років"

    завантажити (115 kb, rar-архів)

    Затверджено бюджет Росії на період 2015 - 2017 років   (
    Затверджено бюджет Росії на період 2015 - 2017 років (..)
    Формування бюджету відбувалося в умовах уповільнення темпів зростання російської економіки, стрімкого падіння цін на нафту, негативних наслідків введення санкцій, а також з урахуванням додаткових витрат, пов'язаних з приєднанням Криму.
    В основу бюджету закладено базовий рівень цін на нафту близько 96 дол. США за барель і середньорічний курс долара 37,7 рубля.
    Передбачуваний рівень інфляції на 2015 рік - 5,5%. Далі прогнозується уповільнення темпів інфляції до 4,5% в 2016 році і до 4% в 2017 році (за різними оцінками експертів інфляція в 2014 році складе 8 - 10%, в 2015 році 10 - 12%).
    Разом з тим, на думку законодавців, конструкція бюджету має значний запас міцності у зв'язку з коригуванням бюджетного правила, яка дозволяє направляти додаткові нафтогазові доходи на заміщення випадаючих доходів і джерел фінансування дефіциту.
    Згідно з документом у 2015 році надходження до доходної частини бюджету складуть 15,082 трлн. руб., витрати - 15,513 трлн. руб., дефіцит - 430,7 млрд. руб. (0,6% ВВП).
    На 2016 рік прогнозуються доходи в розмірі 15,796 трлн. руб., витрати - 16,272 трлн. руб., дефіцит - 476,3 млрд. руб. (0,6% ВВП).
    У 2017 році доходи складуть 16,548 трлн. руб., витрати - 17,089 трлн. руб., дефіцит - 540,9 млрд. руб. (0,6% ВВП).
    Основні ресурси федерального бюджету в 2015 році будуть спрямовані на зміцнення обороноздатності країни.
    Так, в порівнянні з 2014 роком видатки бюджету в 2015 році збільшаться: на національну оборону на 33% (до 3,287 трлн. Крб.), На національну економіку на 8% (до 2,365 трлн. Крб.), На соціальну політику на 15% (до 4,001 трлн. крб.). Одночасно передбачається зниження витрат на освіту на 5% до 618 946,0 млн. Руб., На охорону здоров'я на 22% до 421 073,9 млн. Руб.
    Наведемо тут текст закону:
    Федеральний закон від 01.12.2014 N 384-ФЗ "Про федеральному бюджеті на 2015 рік і на плановий період 2016 і 2017 років" (..)
    Стаття 1. Основні характеристики федерального бюджету на 2015 рік і на плановий період 2016 і 2017 років
    1. Затвердити основні характеристики федерального бюджету на 2015 рік, визначені виходячи з прогнозованого обсягу валового внутрішнього продукту в розмірі 77 498,0 млрд. Рублів і рівня інфляції, який не перевищує 5,5 відсотка (грудень 2015 року до грудня 2014 роки):
    1) прогнозований загальний обсяг доходів федерального бюджету в сумі 15 082 360 651,0 тис. Рублів, у тому числі прогнозований обсяг додаткових нафтогазових доходів федерального бюджету в сумі 344 261 357,0 тис. Рублів;
    2) загальний обсяг витрат федерального бюджету в сумі 15 513 079 294,0 тис. Рублів;
    3) нормативну величину Резервного фонду в сумі 5 424 860 000,0 тис. Рублів;
    4) верхня межа державного внутрішнього боргу Російської Федерації на 1 січня 2016 року у сумі 7 218 501 812,0 тис. Рублів;
    5) верхня межа державного зовнішнього боргу Російської Федерації на 1 січня 2016 року у сумі 64,0 млрд. Доларів США, або 49,2 млрд. Євро;
    6) дефіцит федерального бюджету в сумі 430 718 643,0 тис. Рублів.
    2. Затвердити основні характеристики федерального бюджету на 2016 рік і на 2017 рік, визначені виходячи з прогнозованого обсягу валового внутрішнього продукту в розмірі відповідно 83 208,0 млрд. Рублів і 90 063,0 млрд. Рублів і рівня інфляції, який не перевищує відповідно 4, 5 відсотка (грудень 2016 року до грудня 2015 року) і 4,0 відсотка (грудень 2017 року до грудня 2016 року):
    1) прогнозований загальний обсяг доходів федерального бюджету на 2016 рік у сумі 15 795 504 238,0 тис. Рублів, у тому числі прогнозований обсяг додаткових нафтогазових доходів федерального бюджету в сумі 355 802 264,0 тис. Рублів, і на 2017 рік в сумі 16 547 767 744,0 тис. рублів, у тому числі прогнозований обсяг додаткових нафтогазових доходів федерального бюджету в сумі 359 747 628,0 тис. рублів;
    2) загальний обсяг витрат федерального бюджету на 2016 рік у сумі 16 271 781 974,0 тис. Рублів, у тому числі умовно затверджені витрати в сумі 406 794 549,3 тис. Рублів, і на 2017 рік в сумі 17 088 650 116, 0 тис. рублів, у тому числі умовно затверджені витрати в сумі 854 432 505,8 тис. рублів;
    3) нормативну величину Резервного фонду на 2016 рік в сумі 5 824 560 000,0 тис. Рублів і на 2017 рік в сумі 6 304 410 000,0 тис. Рублів;
    4) верхня межа державного внутрішнього боргу Російської Федерації на 1 січня 2017 року сумі 7 733 147 445,4 тис. Рублів і на 1 січня 2018 року в сумі 8 514 329 368,3 тис. Рублів;
    5) верхня межа державного зовнішнього боргу Російської Федерації на 1 січня 2017 року суми 71,5 млрд. Доларів США, або 55,0 млрд. Євро, і на 1 січня 2018 року в сумі 77,0 млрд. Доларів США, або 59 , 2 млрд. євро;
    6) дефіцит федерального бюджету на 2016 рік у сумі 476 277 736,0 тис. Рублів і на 2017 рік в сумі 540 882 372,0 тис. Рублів.
    3. Встановити, що обсяг додаткових нафтогазових доходів федерального бюджету, затвердженого пунктом 1 частини 1 і пунктом 1 частини 2 цієї статті, використовується на заміщення державних запозичень Російської Федерації у відповідному фінансовому році.
    Стаття 2. Нормативи розподілу доходів між бюджетами бюджетної системи Російської Федерації на 2015 рік і на плановий період 2016 і 2017 років
    1. Відповідно до пункту 2 статті 184.1 Бюджетного кодексу Російської Федерації затвердити нормативи розподілу доходів між бюджетами бюджетної системи Російської Федерації на 2015 рік і на плановий період 2016 і 2017 років згідно з додатком 1 до цього Закону.
    2. Доходи від федеральних податків, в тому числі податків, передбачених спеціальними податковими режимами, і зборів, що надходять від платників на території Ненецького автономного округу, в 2015 році і в плановому періоді 2016 і 2017 років підлягають зарахуванню до бюджету Архангельської області за встановленими Бюджетним кодексом Російської Федерації і справжнім Федеральним законом нормативам, за винятком доходів від федеральних податків, в тому числі податків, передбачених спеціальними податковими режимами, і зборів, що зараховуються до бюджету Ненецког про автономного округу за нормативами згідно з додатком 2 до цього Закону.
    3. Доходи від федеральних податків, в тому числі податків, передбачених спеціальними податковими режимами, і зборів, що надходять від платників на територіях Ханти-Мансійського автономного округу - Югри і Ямало-Ненецького автономного округу, в 2015 році і в плановому періоді 2016 і 2017 років підлягають зарахуванню відповідно до бюджетів Ханти-Мансійського автономного округу - Югри і Ямало-Ненецького автономного округу за встановленими Бюджетним кодексом України та цим законом нормативам, за винятком податкових дохо дов від податку на прибуток організацій, що зараховуються до бюджету Тюменської області за нормативом згідно з додатком 2 до цього Закону.
    4. Доходи від сплати в 2015 році і в плановому періоді 2016 і 2017 років акцизів на автомобільний і прямогонний бензин, дизельне паливо, моторні масла для дизельних і (або) карбюраторних (інжекторних) двигунів, вироблені на території Російської Федерації, підлягають зарахуванню до бюджетів суб'єктів Російської Федерації, розподіляються за нормативами, встановленими відповідно додатками 3 і 4 до цього закону.
    5. Установити, що у 2015 році повернення сум акцизів на паливо пічне побутове, що виробляється з дизельних фракцій прямої перегонки і (або) вторинного походження, киплячих в інтервалі температур від 280 до 360 градусів Цельсія, вироблене на території Російської Федерації, сплачених до 1 січня 2014 року, проводиться відповідно до порядку, встановленого Міністерством фінансів Російської Федерації для повернення сум акцизів, за рахунок коштів бюджетів суб'єктів Російської Федерації відповідно до нормативів розподілу, встановлені ми на 2015 рік згідно з додатком 5 до цього Закону.
    Стаття 3. Головний Адмін доходів федерального бюджету і головні адміністратори джерел фінансування дефіциту федерального бюджету
    1. Затвердити перелік головних адміністраторів доходів федерального бюджету згідно з додатком 6 до цього Закону.
    2. Затвердити перелік головних адміністраторів джерел фінансування дефіциту федерального бюджету згідно з додатком 7 до цього Закону.
    3. Федеральні органи державної влади, федеральні державні органи, Центральний банк Російської Федерації, що є головними адміністраторами доходів федерального бюджету, за погодженням з Міністерством фінансів Російської Федерації має право наділити свої територіальні органи, а також підвідомчі їм казенні установи окремими повноваженнями головних адміністраторів доходів федерального бюджету шляхом видання правових актів.
    Стаття 4. Особливості адміністрування доходів бюджетів бюджетної системи Російської Федерації в 2015 році
    1. Установити, що:
    1) повернення суми податку, що підлягає відшкодуванню відповідно до Податковим кодексом Російської Федерації, відображається за кодом класифікації доходів бюджетів, передбаченому для обліку доходів від зазначеного податку (за винятком повернення сум акцизів на паливо пічне побутове, що виробляється з дизельних фракцій прямої перегонки і (або ) вторинного походження, киплячих в інтервалі температур від 280 до 360 градусів Цельсія, вироблене на території Російської Федерації, сплачених до 1 січня 2014 року, повернення яких відображається за кодом кл Класифікації доходів бюджетів, передбаченому для обліку повернення доходів від зазначеного податку за 2013 рік);
    2) сплата відсотків, нарахованих за порушення строків повернення сум надміру сплаченого або надміру стягнутого податку (авансового платежу), збору, відповідних пені та штрафів, і відсотків, нарахованих на суми надміру стягнутого податку, збору, відповідних пені та штрафів, підлягає відображенню за кодом класифікації доходів бюджетів, передбаченому для обліку доходів від зазначеного податку (авансового платежу), збору, пені та штрафів, із застосуванням окремого коду підвиду доходів;
    3) сплата відсотків, нарахованих при порушенні терміну повернення сум надміру сплачених або надмірно стягнутих вивізних митних зборів, відповідних пенею, митних зборів, і відсотків, нарахованих на суми надміру сплачених або надмірно стягнутих вивізних митних зборів, відповідних пенею, митних зборів, підлягає відображенню по кодом класифікації доходів бюджетів, передбаченому для обліку доходів від зазначених вивізних митних зборів, митних зборів, із застосуванням окремого коду підвиду доходів;
    4) сплата відсотків, нарахованих при порушенні терміну повернення сум надміру сплачених або надмірно стягнутих ввізних мит, спеціальних, антидемпінгових, компенсаційних мит, відповідних пенею, і відсотків, нарахованих на суми надміру сплачених або надмірно стягнутих ввізних мит, спеціальних, антидемпінгових, компенсаційних мит, відповідних пенею, підлягає відображенню за кодом класифікації доходів бюджетів, передбаченому для обліку сум, що перераховуються до федерального бюджету після розподілений ия ввізних мит, спеціальних, антидемпінгових, компенсаційних мит, сплачених на території Російської Федерації, із застосуванням окремого коду підвиду доходів;
    5) авансові платежі в рахунок майбутніх митних платежів і грошові застави для забезпечення сплати митних платежів, що надійшли на рахунки, відкриті територіальним органам Федерального казначейства, призначені для обліку надходжень та їх розподілу між бюджетами бюджетної системи Російської Федерації, в повному обсязі підлягають зарахуванню в дохід федерального бюджету.
    2. Встановити, що факт сплати обов'язкових платежів у випадках, встановлених нормативними правовими актами Російської Федерації, державним (муніципальним) установою, якій відповідно до бюджетного законодавства Російської Федерації відкрито особовий рахунок в територіальному органі Федерального казначейства (фінансовому органі суб'єкта Російської Федерації або фінансовому органі муніципального освіти), підтверджується розпорядженням про переведення грошових коштів з відміткою відповідного територіального органу Фед ерального казначейства (фінансового органу суб'єкта Російської Федерації або фінансового органу муніципального освіти).
    Весь текст закону можна взяти з архіву (посилання - вгорі і внизу сторінки).
    Документи, які є героями поточного огляду - Федеральний закон від 01.12.2014 N 384-ФЗ "Про федеральному бюджеті на 2015 рік і на плановий період 2016 і 2017 років", можна завантажити, клікнувши на виділену частину тексту ( завантажити ).
    Інструкція по розархівації знаходиться тут .

    Обговорити в форумі.

    (За матеріалами аналітичних оглядів, який підготувала компанія Консультант Плюс)

    Новости

    Эксперты: обзор рынка недвижимости Уфы за июнь
    Юлия Плеханова, фото: Kvartiru-kuplu.ruЦена одного кв.м. жилья на вторичном рынке Уфы за месяц не изменились и составила 62 326 рублей (по состоянию на июнь текущего года). Такие данные приводит Domofond.ru

    Цены на недвижимость и квартиры, продажа недвижимости, cтоимость квадратного метра в Ростове-на-Дону по районам, сравнение цен
    Средняя стоимость квадратного метра (м2, кв.м.) в Ростове-на-Дону, 2017 год. Сравнение цен за квадратный метр на квартиры различных типов, динамика изменения цен жилой недвижимости по

    Активные и пассивные продажи на рынке недвижимости
      Александр Гиновкер, Генеральный директор агентства недвижимости “Невский Простор”, Вице-президент Ассоциации риэлторов Санкт-Петербурга и Ленинградской области: Продажа жилья является работой. Если,

    Рынок недвижимости Краснодарского края: ожидания экспертов и реальная картина
    В конце прошлого года аналитики с трудом брались за прогнозы по поводу цен на недвижимость в Краснодарском крае. Опасения по поводу падения стоимости жилья и земельных участков основывались на мнении,

    Исследование рынка жилой недвижимости Санкт-Петербурга
    Цель исследования: анализ покупательского поведения и потребительских предпочтений при покупке жилой недвижимости жителями Санкт-Петербурга Целевая группа: жители Санкт-Петербурга в возрасте 18-60

    Эксперты отмечают оживление на рынке недвижимости Уфы без роста цен
    Средняя стоимость квадратного метра в столице Башкирии, по данным САН «Эксперт», составляет 58,6 тысячи рублей На вторичном рынке жилья цены продолжают падать, утверждают аналитики сети

    Рынок недвижимости - что это?
    Основную долю рынка недвижимости составляет городское жилье – квартиры и (реже) частные дома. На примере жилой недвижимости принято рассматривать все особенности сделок купли-продажи или аренды.

    Обзор рынка элитной недвижимости. Анализ предложения городских новостроек Москвы. 1 квартал 2016 г
    28 апреля 2016 За 1 квартал 2016 г. на рынок вышло два новых объекта: комплекс апартаментов Bunin (ул. Плющиха, 37; застройщик – Vesper) и несколько корпусов третьей очереди ЖК «Садовые кварталы» (застройщик

    Аналитика
    Наше агентство не просто продает и покупает недвижимость для наших клиентов, а так же регулярно проводит аналитику всего рынка недвижимости. Перевернув весь интернет обойдя сотни квартир мы подводим некоторые

    Цены на квартиры в Красноярске во вторичном жилье. Стоимость квадратного метра вторички Красноярска.
    Цены > Квартиры в Красноярске На этой странице содержится детальная статистика с ценами на квартиры на вторичном рынке в Красноярске, включающая в себя изменения стоимости квадратного